Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat Mete Taşımacılık, Levent ilçesi başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine; ” Evden Eve Nakliyat “, iş yeri taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı ve eşya depolama gibi tüm nakliye hizmetlerini vermektedir.
Levent ilçesinde uzun zamandan beri siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kalitenin devamlılığını sağlamak için, bütün personelimiz ile birlikte gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz. Kalitemizi ülkemizin her köşesine duyurmak ve evden eve nakliyat hizmetlerinde sınırsız hizmet ağımızı sizlere duyurmak en büyük hedefimizdir.

Eşya taşımanın en büyük sigortası unutulmamalıdır ki özen gösterilerek yapılan paketle sistemidir. Eşya paketleme tamamen bir firmanın profesyonel olmasının yanı sıra, elinde bulundurduğu paketleme malzemesiyle paralellik gösterir. Doğru paketleme sistemi için doğru firmayla anlaşın, başınız ağrımasın.

Levent ilçesinde nakliye hizmetlerimizde eşyalarınıza özen gösterilerek gerçekleştirdiğimiz paketleme sistemiyle eşyalarınız emin ellerde. Bizimle irtibat kurmanız halinde aynı gün içinde eşyalarınız paketlenip taşıma işlemi başlatılır. Garantili, sigortalı taşımalarımız, profesyonel ekibimizle gerçekleşir. Evden eve veya işten işe işlemleriniz için, firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Levent İlçesi

Levent ilçesinde nakliye firmaları arasında önemli bir yer edinen firmamız Mete Nakliyat, elektrikçi, tesisatçısı ve marangozcu personelleri kendi bünyesinde barındırarak sizlere hizmet sunmaktadır. Evinize gelen personellerimiz arasında elektrikçi personelimiz; elektronik cihazlarınızın sökülüp yeni eve taşındıktan sonra kurulumunu gerçekleştirir.
Tesisatçı personelimiz, beyaz eşyaların sökülüp yeni evde kurulmasını sağlar.

Mobilyacı personelimiz ise; evinizin içinde bulunan bütün dolap vb. eşyalarınızın demontesini yapıp, yeni evinizde kurulumunu sağlar. Bütün bu işlemler olurken, bir yandan diğer personelimiz hazır eşyaları nakliye aracımıza taşıyıp, istif işlemini gerçekleştirir.

Levent ilçesinde Mete Taşımacılık Nakliyat Hizmetleri hakkında ön bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayıp yardım talebinde bulunabilirsiniz. Levent nakliyat olarak yaklaşık yarım asırlık deneyim ve birikimimize bağlı kalarak hareket etmekteyiz.

Mete Taşımacılık Hizmetleri

Bizler bu yolda emin adımlarla yaptığımız işlerin kalitesine güvenerek hareket ediyoruz. İndirimli kampanyaları takip etmek için lütfen firmamızı arayıp mobil bilgi almak için talepte bulununuz.
Mete Taşımacılık Nakliyat aradığınız tüm özellikleri size sunacak profesyonel taşımacılık ve depolama şirketimizi bulacaksınız. Kurulduğumuz günden bu yana en iyisini vermek için sizinle olduk ve olmaya da devam ediyoruz.

En seçkin hizmeti almak ve eşyalarınızı emin ellere teslim etmek için bize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Kendimizi sürekli yenilemek en önemli firma ilkelerimizden biridir. Modern malzemelerle eşya kaplama ve koruma işlemlerimizi yapmaktayız.
Ambalajlama, kutulama ve koruma işlemlerimiz profesyonel ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır.Yüksek katlar ve özel durumlar için asansörlü taşımacılık hizmetimiz de söz konusudur.

Mete Nakliyat tüm ülke çapında hizmet sunan firmalardan biridir. Sadece İstanbul içinde değil, tüm ülke çapında, şehirden şehire, bölgeden bölgeye taşımacılık yapmaktayız.
Levent ilçesinde, konusunda en ekonomik çözümleri sizlere yine firmamız Mete Taşımacılık  olarak sunuyoruz. Asla bütçenizi zorlayacak, dudak uçuklatacak rakamları firmamızda bulmayacaksınız.

Müşterilerimiz her türlü gelir grubundan ve her kesimi düşünmekteyiz. Ayrıca çok özel kampanyalarımız da müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir sıkça. Firmaların taşımacılık ihtiyaçlarında da bize güvenmeleri yerinde olur.

Mete Taşımacılık Nakliyat Hizmetleri İş Disiplini:

– Ücretsiz expertiz hizmeti.
– Belirlenen zamanda belirlenen adreste olma.
– Tüm eşyaların dökümünün yapılması.
– Ambalaj malzemeleri ile eşyaların ambalajlanması.
– Eşya listesi tutulması.
– Listeye göre nakliye aracına yükleme.
– Yeni adreste eşyaların listeye göre teslim edilmesi.
– Mobilya ve beyaz eşyaların kurulumunun yapılması.
– İş sonunda Müşteri Memnuniyeti.

Bir Yorum Gönder